
Szombat este Moratti születésnapjára bajnok lett az Inter. Az elnök megköszönte az ajándékot a városi rivális Milan-nak is! A játékosok és a vezetők így fogadták az újabb bajnoki címet. Videók!
Az Internek ez a 17. bajnoki címe, míg zsinorban a negyedik! Ebből hármat Mancini, egyet Mourinho vezetésével értek el!
A DÓM TÉR MEGTELT INTER SZURKOLÓKKAL