Ibrahimovic marad!

Moratti kijelentette, Ibrahimovic maradni fog az Internél!

 

Hiába jelenik meg nap, mint nap új hír Ibrahimovicsról, a svéd csatár maradni fog az Internél, Massimo Moratti, a klub elnöke ezt állítja.

Igaz, mondott ő már olyat is, ha fizetnek Ibráért 100 millió eurót akkor mehet, de inkább a mostani változat látszik valósnak, vagyis Zlatan marad az Internél.