Az Arsenal megállapodott a spanyol lapok szerint a Real Madriddal a német játékos árában
A Marca szerint az Arsenal és a Real Madrid már megállapodott egymással, szerintük 25 millió euró körüli összegről lehet szó.
Az Arsenalnak most már csak Khedirával kell megállapodni a szerződéséről, de ez nem lesz olyan egyszerű, hiszen a Real Madridból is várhatóan a fizetése miatt távozna a német világbajnok középpályás.
Khedira szerződése lejár a következő idény végén, vagyis a Madridnak meg kell vele állapodni az új szerződéséről, ha nem akarják ingyen elengedni a védekező középpályást. Ha Khedira nem fogadja el a spanyolok ajánlatát, akkor a Madridnak még most nyáron kell új csapatot találnia, mert még most tudja pénzért eladni.
A spanyol lapok szerint még akár az is megtörténhet, hogy végül Khedira marad a Madridban, de jobb feltételeket tud kiharcolni magának.
Az más kérdés, hogy Toni Kroos érkezése inkább a maradást, vagy inkább a távozást erősítené meg?