DVTK - Kecskemét 1:2 Kapushiba miatt bukta a meccset a Diósgyőr

A Diósgyőr emberhátrányban bukta el az egy pontot, pedig tíz emberrel is közelebb voltak a hazaiak a győzelemhez.

A DVTK szerzett gólt szabadrúgásból, de Tököli révén szinte azonnal egyenlített a Kecskemét. A 41. perctől kezdve emberhátrányban játszottak a hazaiak, ennek ellenére többet tettek a győzelemért, míg a vendégek a szerencsének és egy rossz kapuskijövetelnek köszönhetően végül három ponttal távoztak a DVTK otthonából.

28.perc - 1:0 - Budovinszky szabadrúgásból tekert a kapu jobb oldalából 20 méterről. Ribánszki még beleért a labdába, de kiütni már nem tudta.

30.perc - 1:1 - Tököli kapott a tizenhatos bal oldalán labdát... majdnem az alapvonalnál... egy hazai védő sem követte a Kecskemét válogatott támadóját, aki szépen tekert a bal alsóba

43.perc - Piros - Gohér rántotta le Gyurcsót egy pirosért

A második félidőben a tíz emberrel focizó DVTK beszorította a KTE-t, de a végén egy hazai figyelmetlenségnek köszönhetően mégis a vendégek örülhettek

89.perc - 1:2 - Foxi ívelt be szabadrúgásból, Rados rosszul jött ki a beadásra, Dosso meg a kapuba fejelt.

OTP Bank Liga, 3. forduló

Miskolc, 6000 néző, V: Farkas Á.

Diósgyőri VTK-Kecskeméti TE 1-2

Gólszerzők: Budovinszky (28.), illetve Tököli (30.), Dosso (89.)

Piros lap: Gohér (44.)

Sárga lap: Balogh B. (37.), Cukic (59.), Ribansky (86.)

DVTK: Rados - Vadász, Gal, Budovinszky, Gohér - Abdouraman - Dobos, Lippai, Luque - George (Bacsa 69.), Seydi

Kecskemét: Ribánszki - Alempijevic (Dosso 58.), Radanovic, Balogh B., Mohl - Ebala (Litsingi a szünetben), Savic - Gyurcsó, Cukic (Bertus 75.), Foxi - Tököli