Magyar Kupa 9. forduló (nyolcaddöntő) menetrendje, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

A Magyar Kupa nyolcaddöntőinek időpontjai

 

MAGYAR KUPA, 9. FORDULÓ

NYOLCADDÖNTŐ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

VISSZAVÁGÓK

2019.02.19., 13:00 III.KER TVE
piros: Tóth 69
0-2
össz
1-6
DOROG
Vígh Á. 86
Girsik 90+2
2019.02.19., 17:30 MOL FEHÉRVÁR
Musliu 89
1-0
össz
1-0
ÚJPEST
2019.02.19., 18:00 HALADÁS
Jancsó 31
Tóth B. 93
2-1
össz
2-2
HONVÉD
Lovric 100
idegenben lőtt több góllal jutott tovább a Honvéd
2019.02.19., 18:00 KAPOSVÁR
Vachtler 84
1-3
össz
2-5
MEZŐKÖVESD
Takács 44
Jurina 65
Berecz 78 (11-es)
2019.02.19., 18:00 ZTE
McWoods 30
Ostrek 31, 61
Bedi 55
Babati 69
5-1
össz
6-4
LIPÓT PÉKSÉG
Zimonyi 75
2019.02.19., 18:00 PAKS
Hahn 57 (11-es)
1-0
össz
3-1
PMFC
2019.02.19., 18:00 PUSKÁS AKADÉMIA
Luciano 1
Tamás 66
Komáromi 76
3-0
össz
6-0
BÉKÉSCSABA
2019.02.19., 18:00 DUNAÚJVÁROS 0-2
össz
0-5
MTK
Bíró 35
Gera D. 64

 

 

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

2019.02.11., 19:30 ÚJPEST 0-0 MOL FEHÉRVÁR
2019.02.12., 14:00 LIPÓT PÉKSÉG
Harsányi 7
Csete 57
Zimonyi 76
3-1 ZTE
Ostrek 61
piros: Barczi 51
2019.02.12., 14:00 DOROG
Vígh 24
Beke 34
Barna 40, 90+1
4-1 III.KER TVE
Bori 4 (11-es)
2019.02.12., 14:00 PÉCS
Rácz 39
1-2 PAKS
Kecskés 54
Sajbán 57
2019.02.12., 18:00 MEZŐKÖVESD
Pillár 82
Cseri 90+2
2-1 KAPOSVÁR
Ádám M. 66
2019.02.12., 18:00 BÉKÉSCSABA 0-3 PUSKÁS AKADÉMIA
Vanecek 22, 78
Luciano 35
2019.02.12., 18:00 MTK
Bognár I. 18
Bíró 27, 77
3-0 DUNAÚJVÁROS
2019.02.12., 19:30 HONVÉD
Kukoc 57
piros: Kálnoki Kis 90+2
1-0 HALADÁS
piros: Jagodics M. 90+2

 

 

ˆhirdetés