A Manchester United bukta a BL-t, már a Chelsea a harmadik

A Manchester United a sereghajtó otthonában nem tudott nyerni, a Chelsea pedig magabiztosan nyert otthon a Watford ellen

A Manchester United a Huddersfield otthonából nem tudta elhozni mind a három pontot, így biztossá vált hogy nem tudnak az első négybe kerülni, vagyis a következő idényben nem lesz Bajnokok Ligája a csapat számára.

Pedig nem is indult rosszul a mérkőzés a számukra, McTominay gyenguska lövése meglepetésre utat talált a kapuba a nyolcadik percben.

A 60. percben Shaw nézett el egy labdát és helyezkedett gyengén Mbenza pedig a kapuig gyalogolt, De Gea sem volt akadály a számára.

A 88. percben Pogba lőhetett volna óriási gólt, de a bal felső ficakba tartó labda a kapufán csattant, maradt az 1-1

A Chelsea a második félidőben lerendezte három góllal a Watfordot és ezzel a szombaton vereséget szenvedő Tottenham elé kerültek, vagyis a harmadikon van már a Sarri legénység.