Európa Liga nyolcaddöntő, menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga nyolcaddöntő. A mérkőzések menetrendje, eredmények és gólszerzők.

 

EURÓPA LIGA 2018/19

NYOLCADDÖNTŐ

VISSZAVÁGÓK

IDŐPONT EURÓPA LIGA NYOLCADDÖNTŐ, VV.
2019.03.14., 18:55 DINAMO KIJEV 0-5
össz
0-8
CHELSEA
Giroud 5, 33, 59
Alonso 45+1
Hudson-Odoi 78
2019.03.14., 18:55 SALZBURG
Dabbur 25
Gulbrandsen 65
Leitgeb 90+2
3-1
össz
3-4
NAPOLI
Milik 14
2019.03.14., 18:55 KRASNODAR
Suleymanov 85
1-1
össz
2-3
VALENCIA
Guedes 90+3
2019.03.14., 21:00 INTER 0-1
össz
0-1
FRANKFURT
Jovic 6
2019.03.14., 21:00 BENFICA
Jonas 71
Francisco Ferreira 94
Grimaldo 105
Hosszabbítás után
3-0
össz
3-1
DINAMO ZAGREB
2019.03.14., 21:00 SLAVIA PRAHA
Ngadeu-Ngadjui 15
Soucek 47 (11-es)
Van Buren 102
Traoré 119
Hosszabbítás után
4-3
össz
6-5
SEVILLA
Ben Yedder 44 (11-es)
Munir 54
Vázquez 98
2019.03.14., 21:00 ARSENAL
Aubameyang 5, 72
Maitland-Niles 15
3-0
össz
4-3
RENNES
2019.03.14., 21:00 VILLARREAL
Moreno 29
Bacca 47
2-1
össz
5-2
ZENIT
Ivanovic 90+1

 

 

EURÓPA LIGA 2018/19

NYOLCADDÖNTŐ

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

IDŐPONT EURÓPA LIGA NYOLCADDÖNTŐ, 1.M.
2019.03.07., 18:55 FRANKFURT 0-0 INTER
2019.03.07., 18:55 DINAMO ZAGREB
Petkovic 38 (11-es)
1-0 BENFICA
2019.03.07., 18:55 SEVILLA
Ben Yedder 1
Munir 28
2-2 SLAVIA PRAHA
Stoch 25
Král 39
2019.03.07., 18:55 RENNES
Bourigeaud 42
Nacho Monreal 65 (öngól)
Sarr 88
3-1 ARSENAL
Iwobi 3
piros: Papastathopoulos 41
2019.03.07., 18:55 ZENIT
Azmoun 35
1-3 VILLARREAL
Iborra 33
Moreno 64
Manu Morlanes  71
2019.03.07., 21:00 CHELSEA
Pedro 17
Willian 65
Hudson-Odoi 90
3-0 DINAMO KIJEV
2019.03.07., 21:00 NAPOLI
Milik 10
Fabián Ruiz 18
Onguéné 58 (öngól)
3-0 SALZBURG
2019.03.07., 21:00 VALENCIA
Rodrigo 12, 23
2-1 KRASNODAR
Claesson 63

 

ˆhirdetés