Betis - Real Madrid 1-2 Ceballos mentette meg az égéstől a Madridot

Nehézkes győzelmet aratott a Real Madrid. A győzelmet nem kell magyarázni, de nem volt fényes menet...

Egy olyan mérkőzésen nyert a Real Madrid, amint a sok sérült miatt eleve furcsa kezdővel állt fel, ráadásul megint nem kezdett Isco, sőt csereként sem lépett pályára, pedig a félidőben még Benzema is megsérült, így Cristo is debütálhatott bajnokin...

A mérkőzés érdekessége, hogy Canales volt a Real Madrid játékosa, míg a győztes gólt szerző Ceballos a Betis neveltje és az andalúz csapattól érkezett a Madridhoz.

13. perc: 0-1 - Carvajal lövése lepattant, de Modric 16-ról a kapu jobb oldalába vágta

67. perc: 1-1 - Canales lépett ki a leshatárról és lőtt a kapuba. Lo Celso nagyszerű labdát adott az egykori madridi játékosnak. A játékvezető videóval visszanézte az esetet és egyértelművé vált, nem volt les.

88. perc: 1-2 - A csereként pályára lépő Ceballos szabadrúgásból, 18 méterről tekert a kapu bal oldalába