Real Madrid - Valladolid 2-0 Videó Vinícius meghozta a gólokat

Santiago Solari vezetésével a kupa után a bajnokságban is nyerni tudott a Real Madrid

Nem lehet azt mondani, hogy simán nyert a Real Madrid a Valladolid ellen, hiszen a vendégek kétszer is telibe találták a felső lécet, de a csereként érkező Vinícius Junior meghozta a szerencsét és a gólokat is a Madridnak.

83. perc 1-0 - Vinícius indult meg balról középre, két, majd három védő között, a lövésébe beleért Olivas és Jordi Masip kapus már csak beleérni tudott, hárítani nem.

A 88. percben Viníciustól indult a támadás, Benzema kiharcolt egy büntetőt, amit Sergio Ramos Panenka-módra emelt a kapu közepébe.

A Real Madrid nem játszott jól, de Vinícius Junior meghozta azt az egyéni többletet, amivel képes volt megzavarni az utóbbi időben nagyon masszívvá váló Valladolidot.