Orbán és Szalai gólokkal Magyarország - Észtország 2-0

Magyarország - Észtország 2-0, Szalai
Magyarország 2-0-ra legyőzte Észtországot a Nemzetek Ligája mérkőzésen. Willi Orbán és Szalai Ádám fejesgóljai három pontot értek (fotó: mlsz.hu)

Hozta a kötelezőt Magyarország, ráadásul úgy, hogy idén először nem kapott gólt a csapat.

NEMZETEK LIGÁJA, 5 FORDULÓ

2018.11.15., CSÜTÖRTÖK 20:45

MAGYARORSZÁG - ÉSZTORSZÁG 2-0

gólszerzők: Orbán 8, Szalai 69

MAGYARORSZÁG: Dibusz – Baráth, Orbán, Kádár, Korhut – Nagy Á., Pátkai – Nagy D. (Dzsudzsák, 65.), Kalmár (Kleinheisler, 84.), Kovács I. – Szalai (Böde, 76.).

Megbízott szövetségi kapitány: Cosimo Inguscio

ÉSZTORSZÁG: Aksalu – Teniste, Vihmann, Tamm, Pikk – Antonov, Dmitrijev – Luts (Puri, 77.), Vassiljev (Purje, 82.), Ojamaa (Zenjov, 60.) – Henri Anier.

Szövetségi kapitány: Martin Reim

Már a nyolcadik percben sikerült megszerezni a vezetést, előtte azért Dibusznak egy szögletnél nagyot kellett védeni. De itt Kalmár tekert középre, míg Orbán jól tette, hogy előrejött a védelemből, mert gólt fejelt.

A 69. percben jött a második magyar gól. Nagy Ádám küzdött meg a labdáért, ami felpördülve érkezett az ötösre, az észt kapus rosszul jött ki, Szalai viszont érezte, van keresnivalója és okosan átfejelte a kimozduló kapus felett a labdát. (2-0)