PSG - Caen 3-0 Neymar góllal kezdtek a párizsiak

Mbappé és Cavani nélkül is simán nyert a PSG a Caen ellen, Neymar gyors góllal indította az új idényét

FRANCIA BAJNOKSÁG, 1. FORDULÓ

2018.08.12., Vasárnap 21:00

PSG - Caen 3-0

gólszerzők: Neymar 10, Rabiot 35, Weah 89

A 10. percben a vendégek kapusa passzolta ki rosszul a labdát, Nkunku csapott le a középpálya közepén a labdára, majd a mélységi passzával indult meg Neymar és lőtt a jobb alsóba. (1-0)

A 35. percben Di María tört be a tizenhatos jobb oldalán és hozta kihagyhatatlan helyzetbe a csapattársát, Rabiot a kapu torkából szerezte a második hazai gólt. (2-0)

Az 52. percben Peeters révén közel volt a szépítéshez a Caen, a szabadrúgása a jobb kapufán csattant, Buffon mozdulni sem tudott a lövésre.

A 89. percben Sambát hozták nehéz helyzetbe egy hazapasszolt labdával, amit nem tudott rendesen átvenni, A 82. percben Neymar helyére érkező Timothy Weah megtámadta és gólt lőtt. (3-0)