EL: A Vidi walesi vagy dán ellenféllel játszhat, ha kiesik a BL-ből

ˆhirdetés

Sorsoltak az Európa Liga playoffban

 

 

A Vidi jelenleg a Bajnokok Ligájában küzd a playoff körbe jutásért. Ha nem sikerülne túljutnia a Malmö ellen, akkor az Európa Liga playoff körében folytathatja a magyar bajnoki címvédő. Az Uefa sorsolt hétfőn és az Európa Ligában.

 

EURÓPA LIGA

PLAYOFF

BAJNOKI ÁG

Malmö (svéd)/MOL VIDI FC – The New Saints (walesi)/Midtjylland (dán)

Olimpija Ljubljana (szlovén)/HJK (finn) – Crvena zvezda (szerb)/Spartak Trnava (szlovák)

Hapoel Beer-Seva (izraeli)/APOEL (ciprusi) – Asztana (kazah)/Dinamo Zagreb (horvát)

Cork City (ír)Rosenborg (norvég) – Salzburg (osztrák)/Shkëndija (macedón)

Legia Warszawa (lengyel)/F91 Dudelange (luxemburgi) – Alaskert (örmény)/CFR Cluj (román)

Spartaks Jurmala (lett)/Suduva (litván) – Celtic (skót)/AEK Athén (görög)

Sheriff (moldovai)/Valur (izlandi) – Qarabag (azeri)/BATE Boriszov (fehérorosz)

Torpedo Kutaiszi (grúz)/Kukësi (albán) – Ludogorec Razgrad (bolgár)/Zrinjski (bosnyák)

 

NEM BAJNOKI ÁG

Sigma Olomouc (cseh)/Kajrat Almati (kazah) – Sevilla (spanyol)/Zalgiris Vilnius (litván)

Sarpsborg (norvég)/HNK Rijeka (horvát) – Pjunik (örmény)/Maccabi Tel-Aviv (izraeli)

Jagiellonia (lengyel)/Gent (belga) – Mariupol (ukrán)/Bordeaux (francia)

Nordsjaelland (dán)/Partizan Beograd (szerb) – Besiktas (török)/LASK Linz (osztrák)

Slovan Bratislava (szlovák)/Rapid Wien (osztrák) – Hajduk Split (horvát)/FCSB (román)

Apollon Limassol (ciprusi)/Dinamo Breszt (fehérorosz) – Vitesse (holland)/Basel (svájci)

Rangers (skót)/Maribor (szlovén) – Ufa (orosz)/Progres Niederkorn (luxemburgi)

Hapoel Haifa (izraeli)/Atalanta (olasz) – CSZKA Szófia (bolgár)/FC Köbenhavn (dán)

Dinamo Minszk (fehérorosz)/Zenit (orosz) – Hibernian (skót)/Molde FK (norvég)

Trencín (szlovák)/Feyenoord (holland) – Sturm Graz (osztrák)/AEK Larnaca (ciprusi)

Genk (belga)/Lech Poznan (lengyel) – Szpartak Szubotica (szerb)/Bröndby (dán)

Olympiakosz (görög)/Luzern (svájci) – Istanbul Basaksehir (török)/Burnley (angol)

Zorja Luhanszk (ukrán)/Braga (portugál) – RB Leipzig (német)/Universitatea Craiova (román)

 

Az első mérkőzéseket augusztus 23-án, a visszavágókat augusztus 30-án rendezik meg.

 

ˆhirdetés