A BL selejtező harmadik körében a CFR vagy a Malmö lehet a Vidi ellenfele

ˆhirdetés

Sorsolt az Uefa, már tudni, hogy a Vidi kivel játszhat a BL-ben, ha továbbjut a következő körben, de az EL-ben is tudni kivel kerülhetnek össze. A harmadik selejtezőkör rangadója a Benfica - Fenerbahce lesz

 

 

A Vidi még a második mérkőzésre készül a selejtezőkbe, az Uefa sorsolt, így már tudni, hogy melyik párharc győztesével kerülhetnek össze, ha túljutnak a második körön.

 

A Vidi, ha kiesik, akkor az Európa Ligában folytathatja és ott is lehet már tudni, kik lehetnek az ellenfelek.

 

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ

Az első mérkőzéseket augusztus 7 - 8-án, a visszavágókat egy héttel később, augusztus 14 - 15-én rendezik meg.

BAJNOKI ÁG

CFR Cluj (román)/Malmö (svéd)–Ludogorec Razgrad (bolgár)/Mol Vidi FC (magyar)

Celtic (skót)/Rosenborg (norvég)–AEK Athén (görög)

Salzburg (osztrák)–Shkëndija (macedón)/Sheriff (moldovai)

Crvena zvezda (szerb)/Suduva (litván)–Legia Warszawa (lengyel)/Spartak Trnava (szlovák)

Kukësi (albán)/Qarabag (azeri)–BATE Boriszov (fehérorosz)/HJK Helsinki (finn)

Asztana (kazah)/Midtjylland (dán)–Dinamo Zagreb (horvát)/Hapoel Beer-Seva (izraeli)

NEM BAJNOKI ÁG

Standard Liege (belga)–Ajax (holland)/Sturm Graz (osztrák)

Benfica (portugál)–Fenerbahce (török)

Slavia Praha (cseh)–Dinamo Kijev (ukrán)

PAOK (görög)/FC Basel (svájci)–Szpartak Moszkva (orosz)

 

 

EURÓPA-LIGA, 3. SELEJTEZŐKÖR (bajnoki ág)

Az első mérkőzéseket augusztus 9-én, a visszavágókat augusztus 16-án rendezik meg.

Ludogorec Razgrad (bolgár)/Mol Vidi FC (magyar)–Zrinjski (bosnyák)/Valletta (máltai)

Legia Warszawa (lengyel)/Spartak Trnava (szlovák)–F91 Dudelange (luxemburgi)/Drita (koszovói)

Sutjeszka (montenegrói)/Alashkert (örmény)–CFR Cluj (román)/Malmö (svéd)

Olimpija Ljubljana (szlovén)/Crusaders (északír)–BATE Boriszov (fehérorosz)/HJK Helsinki (finn)

Shkëndija (macedón)/Sheriff (moldovai)–FC Santa Coloma (andorrai)/Valur Reykjavík (izlandi)

Cork City (ír)–Celtic (skót)/Rosenborg (norvég)

Spartaks Jurmala (lett)/La Fiorita (San Marinó-i)–Crvena zvezda (szerb)/Suduva (litván)

The New Saints (walesi)/Lincoln Red Imps (gibraltári)–Asztana (kazah)/Midtjylland (dán)

Dinamo Zagreb (horvát)/Hapoel Beer-Seva (izraeli)–APOEL (ciprusi)/FC Flora Tallinn (észt)

Torpedo Kutaiszi (grúz)/Víkingur Göta (feröeri)–Kukësi (albán)/Qarabag (azeri)

 

 

ˆhirdetés