Európa Liga selejtező 3. kör, 1. mérkőzőseinek menetrendje

A Videotonra kemény ellenfél vár a selejtezők harmadik körében. De pályán már az AC Milan, az Everton és az Athletic Bilbao is.

 

 

EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 3. KÖR, 1. MÉRKŐZÉSEK

2017.07.27., Csütörtök

18.00 Mlada Boleslav - Skenderbeu

18.30 Trakai - Shkendija

19.00 Zenit - Bnei Yehuda

19.00 Utrecht - Lech

19.00 Östersund - Fola

19.00 Sturm - Fenerbahce

19.00 Krasnodar - Lyngby

19.00 PSV - Osijek

19.30 Dinamo Bucuresti - Athletic Bilbao

20.00 U Craiova - AC Milan

20.00 Arka - Midtjylland

20.30 Gent - Altach

20.30 Bordeaux - Videoton

20.30 Panathinaikos - Gabala

20.45 Marseille - Oostende

20.45 Dinamo Zagreb - Odd

21.05 Freiburg - Domzale

21.05 Everton - Ruzomberok

Olimpik Donetsk - PAOK

 

Fri, 07/21/2017 - 10:49