Európa Liga 2015/16 - Legjobb 32 - menetrend, eredmények, gólszerzők

A nyolcaddöntőbe jutásért játszanak az Európa Ligában, a továbbjutás két mérkőzésen dől el

 

EURÓPA LIGA, LEGJOBB 32, VISSZAVÁGÓK

2016.02.24., 18:00 BRAGA
Josué 27 (11-es)
Stojiljkovic 48
2-2
össz
4-3
SION
Gekas 16, 29
2016.02.25., 17:00 LOKOMOTIV MOSZKVA
Samedov 45
1-1
össz
1-3
FENERBAHCE
Mehmet Topal 83
2016.02.25., 19:00 SCHALKE 0-3
össz
0-3
SHAKHTAR DONETSK
Marlos 27
Ferreyra 63
Kovalenko 77
2016.02.25., 19:00 ATHLETIC BILBAO
Merino 81
1-1
össz
2-1
MARSEILLE
Batshuayi 40
2016.02.25., 19:00 LIVERPOOL
Milner 5 (11-es)
1-0
össz
1-0
AUGSBURG
2016.02.25., 19:00 KRASNODAR 0-3
össz
0-4
SPARTA PRAHA
Marecek 51
Frydek 57
Fatai 70
2016.02.25., 19:00 LAZIO
Parolo 59
Felipe Anderson 61
Klose 72
3-1
össz
4-2
GALATASARAY
Yasin Öztekin 62
2016.02.25., 19:00 LEVERKUSEN
Bellarabi 30, 65
Calhanoglu 87
3-1
össz
4-1
SPORTING CP
Joao Mario 38
2016.02.25., 19:00 RAPID WIEN 0-4
össz
0-10
VALENCIA
Rodrigo 59
Feghouli 64
Piatti 72
Ruben Vezo 88
2016.02.25., 21:05 TOTTENHAM
Mason 25
Lamela 63
Gonzalo Rodriguez 81 (öngól)
3-0
össz
4-1
FIORENTINA
2016.02.25., 21:05 PORTO 0-1
össz
0-3
DORTMUND
Casillas 23 (öngól)
2016.02.25., 21:05 NAPOLI
Hamsik 17
1-1
össz
1-2
VILLARREAL
Pina 59
2016.02.25., 21:05 BASEL
Zuffi 15, 90+2
idegenben lőtt több góllal
2-1
össz
4-4
ST-ÉTIENNE
Sall 90
2016.02.25., 21:05 MOLDE
E.Hestad 43
1-0
össz
1-3
SEVILLA
2016.02.25., 21:05 OLYMPIACOS
Fortounis 29 (11-es)
1-2
össz
1-3
ANDERLECHT
Acheampong 103, 112
(hosszabbítás után jutott tovább az Anderlecht)
2016.02.25., 21:05 MANCHESTER UNITED
Bodurov 32 (öngól)
Rashford 64, 75
Ander Herrera 88 (11-es)
Depay 90
5-1
össz
6-3
MIDTJYLLAND
Sisto 28

 

 

 

EURÓPA LIGA, LEGJOBB 32, 1. MÉRKŐZÉSEK

2016.02.16., 18:00 FENERBAHCE
Souza 18, 72
2-0 LOKOMOTIV MOSZKVA
2016.02.18., 19:00 ANDERLECHT
Mbodji 67
1-0 OLYMPIACOS
2016.02.18., 19:00 MIDTJYLLAND
Sisto 44
Onuachu 77
2-1 MANCHESTER UNITED
Depay 37
2016.02.18., 19:00 FIORENTINA
Bernardeschi
1-1 TOTTENHAM
Chadli 37 (11-es)
2016.02.18., 19:00 DORTMUND
Piszczek 6
Reus 71
2-0 PORTO
2016.02.18., 19:00 VILLARREAL
Denis Suárez 82
1-0 NAPOLI
2016.02.18., 19:00 ST-ÉTIENNE
Bayal Sall 9
Monnet-Paquet 39
Bahebeck 77
3-2 BASEL
W.Samuel 44
Janko 56 (11-es)
2016.02.18., 19:00 SEVILLA
Llorente 35, 49
Gameiro 72
3-0 MOLDE
2016.02.18., 21:05 SPORTING CP
piros: Rúben Semedo 74
0-1 LEVERKUSEN
Bellarabi 26
2016.02.18., 21:05 VALENCIA
Santi Mina 4, 25
Dani Parejo 10
Negredo 29
André Gomes 35
Rodrigo 89
6-0 RAPID WIEN
2016.02.18., 21:05 AUGSBURG 0-0 LIVERPOOL
2016.02.18., 21:05 SPARTA PRAHA
Julis 64
1-0 KRASNODAR
2016.02.18., 21:05 GALATASARAY
Sarioglu 12
1-1 LAZIO
Milinkovic-Savic 21
2016.02.18., 21:05 SION
Konaté 53
1-2 BRAGA
Stojilijkovic 13
Rafa Silva 61
piros: Vukcevic 89
2016.02.18., 21:05 SHAKHTAR DONETSK
piros: Kucher 86
0-0 SCHALKE
2016.02.18., 21:05 MARSEILLE 0-1 ATHLETIC BILBAO
Aduriz 54

 

 

Mon, 02/15/2016 - 09:21